Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Amsterdam - Češi a Slováci  (Přečteno 83469 krát)
Moravanka



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Září 25, 2014, 09:43:22 pm »

Dobry vecer,

zdravim vsechny mile Cechy a Slovaky, kteri jeste nespi - pro ty poslusne to bude tedy ranni pozdrav.
Jsem zde nova, prihlasila jsem se teprve pred chvilkou.
Ziji v Amsterdamu a zajimalo by mne, zda se Cesi a Slovaci, zijici v tomto meste, stykaji. A pokud ano- kde, kdy a jak?
A take by mne zajimalo, jak je to v jinych mestech. Behem let jsem si zde (=v Holandsku) nasla par milych a dobrych pratel a kamaradu, avsak neni mezi nimi ani jeden krajan.
Co vy na to?

Na odpovedi se tesi
Moravanka
« Poslední změna: Září 25, 2014, 10:01:55 pm od David » Zaznamenáno
Hell



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Říjen 07, 2014, 06:16:19 pm »

Ahoj,ja jsem tady tri tydny necele a prijde mi ze ceska komunita oproti ostatnim dost pokulhava,s krajanama se stykam jen diky praci,ale lze to spocitat na prstech jedne ruky,rada si rozsirim okruh Valím oči! Super!
Zaznamenáno
agloco.p



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Říjen 18, 2014, 12:43:53 am »

ahojte  sice nebydlim v amstru ale urcite rad potkam nejaky novy lidi bycl bych rad kdyby se nekdo ozval email: agloco.p.jn[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
Danka76



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #3 : Prosinec 02, 2014, 07:58:46 pm »

Ahoj, bydlim kousek od Amsterdamu, taky bych rada poznala par krajanu... Treba bude nejaky sraz?
Zaznamenáno
tomino8911



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #4 : Prosinec 04, 2014, 10:18:47 pm »

Ahoj ja sem momentalne kousek od central station.bjestli nekdo chcete poznat hanaka z olomoca tak piste na email tomino8911[zavináč]seznam.cz
Zaznamenáno
sairusovic



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #5 : Duben 26, 2015, 01:46:19 pm »

Haarlem ?
Zaznamenáno
rklacka
Host
« Odpověď #6 : Květen 11, 2015, 12:22:52 pm »

Ahojky bydlim kousek od Ams... tez bych rada poznala cesky mluvici..ÚsměvÚsměvÚsměv...
Co takhle szraz ?? Treba v Cervnu..?? pojdme do toho.. Úsměv Úsměv
Renata
Zaznamenáno
dan.sprucek



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #7 : Květen 19, 2015, 03:47:34 pm »

Ahoj, tady hlasim Haag, tak dame sraz v Amstru as it is nejspis dostupny pro vsechny? Co rikate treba na tento vikend - sobota?
Zaznamenáno
yuri



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #8 : Listopad 14, 2015, 06:09:40 am »

byvam v Almere........hladam si kamaratku Češku,alebo Slovenku........profil mam aj s foto na mojom učte    posledny[zavináč]azet.sk       
Vopred dakujem za pozornosť  :-)
Zaznamenáno
annya



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #9 : Listopad 18, 2015, 02:48:01 pm »

Ahojte, v Amstru je CEsko-slovensky bar,a tam sa zdruzuju narodniari docela radi. Adresa je Amstel 14, Amsterdam. Skuste si to mrknut Mrknutí
Zaznamenáno
pip omercedes



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #10 : Červenec 09, 2017, 05:08:20 pm »

Ahoj holky a ženy hedam zenu a nebo holku co by semnou sla na drink. Pracuji v holanske firme a jsem tady cca 3 roky.pujde semno nejaka? jo mesto se menuje Dedemsvaart.odpovede na muj  email nebo tel 00420607817954. Nikomu nechce a nehodlem rozbyjet vstah prosim.Sam jsem si stim prosel ale jako obejet tak vym jake to je.

Zaznamenáno
Kotelnič



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #11 : Říjen 20, 2018, 07:12:37 pm »

Ahoj Moravanko. Podle prezdivky soudim ze jsi z Moravy. Bydlim kousek od Abcoude. A taky se tu docela nudik
Zaznamenáno
Roco988



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #12 : Únor 17, 2019, 04:22:28 pm »

Ahoj všem krajanum z Čr i ze slovenska. Bydlim v okoli Amsterdamu a pracuji na ruznym mistech okolo Amsterdamu....rád bych zde poznal divku či ženu se kterou bych zašel do kina, na veceri, na kavu a pod.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Amsterodam.nl © 2013
Stránky krajanů o životě v Amsterdamu - Holandsku. O srazech a akcích, práci, zábavě, ubytování, studiu v Amsterdamu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení, spolujízda - autostop z a do Amsterdamu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity v Holandsku - Nizozemsku.

Odkazy